Cariere

Cariere

MONTATOR PARDOSELI

Valabil din: Vineri, 04 Septembrie, 2020
Expira la: Duminica, 04 Octombrie, 2020
Locatia: Timisoara sau Arad

Candidatul ideal

Raveli caută coleg - montator, serios, organizat, dinamic, cu experiență în montajul pardoselilor: parchet laminat, parchet stratificat, mochetă rolă, mochetă modulară, covor pvc, pardoseli LVT, capabil să lucreze în manieră independentă și să se adapteze particularităților fiecărei lucrări.
Candidatul ideal este orientat spre rezultat, își execută cu responsabilitate sarcinile de lucru, adaptandu-se cerințelor interne.

Descrierea jobului

- Program normal 8 ore/5 zile pe săptămână + ore suplimentare în cazuri exceptionale plătite separat
- Încărcarea/descărcarea/transportul produselor la adresa clienților
- Montajul produselor și asigurarea controlului funcțional al acestora după realizarea montajului
- Curățenie la locul de muncă, predarea lucrări, semnarea documentelor etc.

Cerințe:
- Posesor permis conducere categoria B, minim un an
- Experiență obligatorie în montajul pardoselilor
- Disponibilitate pentru muncă în echipă, seriozitate, bune abilități de comunicare cu clienții
- Pregătit pentru lucrul sub presiune și rezistență la stres.

Beneficii:
- Mașină și telefon de serviciu
- Contract de muncă în condiții legale
- Echipament de protecție - medicina muncii (PSI și SSM)
- Scule profesionale specifice pentru munca depusă
- Condiții de muncă deosebite
- Salariu atractiv
- Posibilități de dezvoltare continuă a carierei și de pregatire profesională.

Descrierea companiei

După 13 ani de activitate susținută, după sute de mii de mp de mochetă și parchet livrați, după zeci de mii de uși montate, în 2018, PRED SMY devine RAVELI.
În acești ani am construit relații de încredere cu clienți și companii solide, ne-am consolidat poziția de furnizor de top în materie de pardoseli și uși, astfel că noul proces de rebranding a reprezentant o etapă naturală pentru compania noastră!

Ce vă oferim?
Preocuparea constantă de a asigura partenerilor noștri cele mai inovative produse, la un raport optim de calitate-preţ, a dus la construirea unei game sortimentale complexe şi dinamice, în pas cu cerinţele mereu în schimbare ale partenerilor de afaceri. Astfel, putem garanta soluţii inteligente pentru satisfacerea celor mai variate şi mai exigente nevoi ale partenerilor de afaceri, pe următoarele categorii de produse:
- Mocheta de uz casnic si profesională cu caracteristici speciale (personalizata, ignifugata, tratata antimurdarie, antistatica);
- Pardoseli LVT si Covor PVC de uz casnic si profesional, cu caracteristici speciale (pentru spitale și cabinete medicale, bucătaării, săli de sport, săli de dans, mijloace de transport, depozite, birouri, magazine);
- Parchet și izolație parchet (laminat, stratificat, masiv);
- Uși Porta Doors și Invado, de uz casnic, respectiv pentru destinații speciale (ignifugate, izolate fonic până la 42 db);
- Plinte, profile și accesorii pentru montajul pardoselilor (din PVC, MDF, metalice);
- Șape, adezivi și amorse.

Ne gasiti în Timișoara și Arad!
Timisoara 1 - Lipovei: Str. Divizia 9 Cavalerie nr. 21-23
Timisoara 2 - Sagului: Calea Șagului nr. 191
Arad 1 - Vlaicu: Calea Aurel Vlaicu, Bl. Z27

FORMULAR APLICARE